تبلیغات
ورزش و سلامت 7 - اصلی که در یک دعوای خیابانی باعث برد وباخت میشهاصلی که در یک دعوای خیابانی باعث برد وباخت میشه

مجموعه عواملی که در یک Street fight یا دعوای خیابانی باعث برد وباخت میشود

 

1_ اولین عامل ترس است که ترس یک نعمت خدا دادی است که باعث میشود ما خودسرانه دست به کارهایی نزنیم که برای سلامتی و جان خود خطر ساز شویم.

2_ آماده نبودن بدن می باشد چرا که شما در باشگاه بدن خود را کاملا آماده میکنید ولی در یک  درگیری خیابانی اصلا بدن شما آمادگی کامل را ندارد و اون انعطاف لازم را ندارد.

3_ عدم شناخت از طرف مقابل  که مثلا شما حریف تمرینی خودتونو میشناسید ولی اون شخص غریبه رو شاید تا به حال ندید و نمی دونید که اون چه خصوصیات و یا چقدر قدرت و مهارت داره.

4_ در موقعی که شما با یک درگیری خیابانی روبرو میشود استرس بر شما غلبه میکند که باعث ترشح هورمونی در بدنش شما میشود که خود به خود بدن شما سنگین و یا دچار لرزش و یا ریزش اشک از چشم و لرزش دست و پای شما میشود که این بسیار طبیعی است که با تمرین زیاد میتوان بر این ترس غلبه کرد.

5_ در درگیری خیابانی  تعداد راند و زمان  مشخصی  وجود نداره و معلوم نیست که چند ثانیه ویا حتی چند سال  مثل در گیریهای طایفه ای طول بکشه.

6_ وجود نداشتن داور و قانون مشخص جهت اجرای  ضربات خطا

 7_ نبود تشک و وجود سنگ و گل و برف و یا حتی ارتفاع.

8_ نداشتن اطلاع  از  مسلح بودن حریف به سلاح  سرد و یا گرم

 9_ اینکه درگیری تویه روز باشه یا شب باشه.

10 _نزدیک خانه باشه و یا تویه شهر غریب باشه.

11 _ ترس از پاره شدن و یا کثیف شدن لباس .

12_ هم وزن و یا  هم سن نبودن  حریف.

13_ ترس از شکستگی دست وپا بینی و...

14 _ ترس از  پرداختن دیه در اثر اسیب دیدگی حریف.

15 _ همراه داشتن وسایل گرانقیمت و یا حتی حضور خانواده که اینجانب اکیدا توصیه میکنم در حضور خانواده هیچ وقت در گیر نشوید چرا که در هر دو حالت بازنده شما خواهید بود مگر اینکه واقعا مجبور به نشان دادن عکس العمل باشید.

16_ ترس از عواقب بعد از درگیری .

17 _ ترس از موقعیت اجتماعی  طرف مقابل  و یا خانواده  و دوستان شخص مقابل که ممکن که دردسر ساز باشند .

18 _ لوطی گری در یک دعوای خیابانی

19_ ترس از بازداشت و تشکیل پرونده و دادگاه و محاکمه و حتی قصاص  و   دیه   و .............

20 _ ولی بیشترین علت باخت در یک مبارزه خیابانی نداشتن مهارت کامل و تسلط بر رویه فنون اجرایی توسط شما و ضعف بدنی شما می باشد.

21 _ در یک مبارزه خیابانی سرعت عمل حرف اول را میزند.

22 _ در یک مبارزه خیابانی هیچ وقت حریف رو نگیرید مخصوصا زمانیکه حریفهای شما بیشتر از یک نفر باشند و با ضربه از حریف دوری کنید و زمانیکه به حریف نزدیک هستید از ضربات کوتاه استفاده کنید و هیچ وقت به حریف پشت نکنید.

23 _ ترس یک نعمت الهی است و این قانون رو همیشه به خاطر داشته باشید.   آنقدر که شما از حریف میترسید حریف هم از شما میترسد چرا که ترس یک ماهیت دو طرفه دارد.

  24 _ در یک درگیری خیابانی ممکن است حرف ناسزا (فحش ) گفته شود که باعث به هم ریختن تمرکز فکر  و یا از خود بیخود شدن شود.تاریخ : یکشنبه 1 آذر 1394 | 04:47 ب.ظ | نویسنده : علیرضا جعفری | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.